Aktualności

XZamknij
Maria Nogaj, nasza stała Czytelniczka, wygrała 500 zł w pierwszym losowaniu. Dla mieszkanki Bliznego była to kompletna niespodzianka. Maria Nogaj, nasza stała Czytelniczka, wygrała 500 zł w pierwszym losowaniu. Dla mieszkanki Bliznego była to kompletna niespodzianka. Maria Nogaj, nasza stała Czytelniczka, wygrała 500 zł w pierwszym losowaniu. Dla mieszkanki Bliznego była to kompletna niespodzianka.
Aktualności

Szczęście przyniosła karta prenumeratora

© Bartosz Frydrych zamknij
redakcja Aktualności
Maria Nogaj, nasza stała Czytelniczka, wygrała 500 zł w pierwszym losowaniu. Dla mieszkanki Bliznego była to kompletna niespodzianka.
Pani Maria Nogaj z miejscowości Blizne (w gminie Jasienica Rosielna) bierze udział w loterii „Mieszkanie za czytanie” już od 2014 roku. <br> <br> - Razem z córką zbierałyśmy kupony, ale - jak do tej pory - nie udało się nic wygrać. Nie liczyłam na to, że szczęście uśmiechnie się do mnie właśnie w tym roku. Jednak przeglądając ostatnią stronę gazety, zobaczyłam swoje nazwisko wśród zwycięzców pierwszego, styczniowego, losowania. Dla mnie była to kompletna niespodzianka. Cieszę się ogromnie, bo pierwszy raz w życiu coś wygrałam - mówi Czytelniczka. <br> <br> Laureatka na razie nie wie jeszcze, na co dokładnie przeznaczy wygraną. <br> <br>- Początek roku wiąże się z różnymi wydatkami, dlatego ta nagroda na pewno przyda się w domowym budżecie - stwierdza. <br> <br><b>Nowiny - gazeta dla każdego domownika </b> <br> <br>Pani Maria podejrzewała, że szczęście przyniosła jej karta prenumeratora. <br>- Okazało się jednak, że to ten zestaw kuponów był szczęśliwy - mówi. Mieszkanka Bliznego przyznaje, że czyta Nowiny od wielu lat. <br> <br> - Można powiedzieć, że Nowiny to „gazeta domowa”, bo wszyscy czytelnicy w domu znajdą w nich coś dla siebie - np. wiadomości z kraju, ze świata czy z regionu. Sama najchętniej zaglądam do „Magazynu rodzinnego”. Bardzo interesują mnie sprawy kulinarne oraz porady - zdradza. <br> <br><b>Dlaczego warto zostać prenumeratorem? </b> <br>Przywiązanie do gazety spowodowało, że pani Maria zdecydowała się ją zaprenumerować. <br>- Prenumerata naprawdę się opłaca, mogę ją polecić wszystkim Czytelnikom. Dzięki niej koszty są mniejsze, a poza tym - to wygodne, gdy listonosz przynosi gazetę do domu. Polecam prenumeratę zwłaszcza starszym osobom, którym trudniej jest się poruszać - mówi pania Maria. <br> <br>- Dodatkowy plus to karta prenumeratora, która podwaja szanse w loterii mieszkaniowej - podkreśla laureatka. <br> <br><b>Włącz się do gry </b> <br> <br>Jeśli zaczniesz grać dziś, Twój zestaw kuponów będzie zawierał następujące numery: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48. Jeśli któregoś dnia nie kupisz gazety i zabraknie Ci kuponu z tego ciągu, to w brakujące miejsce będziesz mógł wstawić kupon „Joker”. <br> <br> <b>Już dziś dołącz do gry o mieszkanie!</b> <ul><li><span>zaloguj się na www.loterianowin.pl</span></li></ul> <ul><li><span>kup abonament dostępu do treści elektronicznych na miesiąc lub kwartał. <a href="http://www.loterianowin.pl/wez-udzial/" title="Kliknij i kup abonament.">Kliknij i kup abonament.</a></span></li></ul> <b><a href="http://www.loterianowin.pl/wez-udzial/" title="[WEŹ UDZIAŁ]">[WEŹ UDZIAŁ]</a></b> <br> <br> <br>